Kurumsal

Hakkımızda Ayrıntılı Bilgi

Fuar Standı Projelerimiz

Insan Kaynakları Başvuru Formu

İletişim Adres Bilgileri

Hakkımızda

Tasarımın başlangıç noktası “bakış açısından” başlar. Mekanı yaratırken alanın ölçeklendirilmesi, analiz yapmak, müşteri ve kişinin isteğine göre düşünmek ve geliştirmek, sizin önerilerinizi alıp son olarak detay ve uygulama aşamalarını başarıyla tamamlamaktır.

Dikkat çekici bir sergileme ve tasarım için bu kaçınılmaz bir süreçtir. Tasarım sürecini oluştururken en önemli kıstas zamandır. Projeyi zamanında teslim etmek, güven sağlamak ve bu konuları göz önünde bulundururken kaliteden ödün vermemek SETUPSTAND ekibinin yapı taşıdır.

01

Tasarım

Ekibimiz

Setupstand tasarım ekibimizle, özgün ve etkileyici tasarımlarla markanızın kendini ifade etmesini sağlar. Profesyonel yaklaşımıyla işletmenizin görsel kimliğini güçlendirir ve fark yaratır. Tasarım ekibinizle başarıyı yakalayın!

02

Montaj

Ekibimiz

Firmamızın güçlü montaj ekibi, deneyimli ve uzman personeliyle, standlarınızı profesyonelce monte eder. Kaliteli işçilik ve zamanında teslimat garantisiyle müşteri memnuniyetini sağlar.

03

İnsan

Kaynakları

Uzman ve deneyimle donatılmış ekibimiz, işe alım, eğitim, performans yönetimi ve çalışan memnuniyeti gibi konularda etkin bir şekilde çalışarak şirketinizin en değerli varlıklarını yönetir. İnsan kaynakları ekibiniz, çalışanlarınızın gelişimini destekleyerek şirketinizin başarısını sağlamada önemli bir rol oynar.